Reakcia na: mimi #12752:
CP zverejnili uz davno, avsak cloveku chvilu trva, kym si v tom chaose najde tu svoju linku...zrejme tam hodili to prve co im emtest vyplul a s nejakymi nastaveniami aby to bolo aj user friendly sa nehrali...

Ale ked si tak uvedomim, tak je to stale uspech a aj ti ludia dokazali Slovensku ukazat (napr. prostrednictvom medii), ze tu nieco nie je v poriadku!
Karol Nagy
V jednej firme som pred chvíľou ponúkol podpísať petíciu. Jedna pani alebo slečna, vraj ona nebýva tam, kde sú trolejbusy, že ona to nemá prečo podpísať, ona jo zo Sásovej. Keď som jej povedal, že je to aj o ekológii, takmer zvýskla, podpísala a išla dať podpísať kolegyni. Až keď mi doniesla pár podpisov, napadla ma jej doplniť, že to je vlastne aj za budovanie trolejbusov do Sásovej, čo samo tiež privítala...