Reakcia na: Kami #12630:
Neparkuje v colnom pasme, ale na pozemku firmy Apolo-Trans s.r.o.
SAD Zvolen si to nezaslúži (teraz ma, bystričania, nezabite).
, čo "nízkopodlažného" vám tam teraz behá na L80? Slintyhnus nech len pekne parkuje na odstavných plochách; BBDS ho môže dobre streliť do iných DP. ?
Kami
Zrejme aj kvoli tomu stroskotali rokovania 30.12. na meste a mame, co mame.
A opravujem seba, najnizsie cestovne podla BBSK je 9 Sk na vzdialenost 1-4 km.