PS:
mcross: Ozval sa asi šťastlivec čo nepozná vynútené prestupovanie do II. tarifného pásma každý deň / pardon len "pracovný"./Závidím Vám.
skarpo: Pardon - nechcená zhoda začiatočných písmen.
DPMBB = dopravácke PANSTVO mesta BB.Menovať je zbytočné. Ja mám svojich "vyvolených".
mcross: Ozval sa asi šťastlivec čo nepozná vynútené prestupovanie do II. tarifného pásma každý deň / pardon len "pracovný"./Závidím Vám.
skarpo: Pardon - nechcená zhoda začiatočných písmen.
DPMBB = dopravácke PANSTVO mesta BB.Menovať je zbytočné. Ja mám svojich "vyvolených".
Len aby sa horšie nestalo...
Kami
Myslim, ze keby aj neziskali licenciu ihned (vraj maju vsetko pripravene a vsimni si ako rychlo ziskala licenciu SAD ZV aj od VUC), najdu tiez dost vozov niekde po svojich dvoroch.