Kami: pamätám si aj z minulého roka, že v okolí Rudohorskej ulice bola burina po pás. Ale dnes som na námestí slobody videl chlapíka kosiť!!!
Ad pápež: navrhujem, aby mu mesto neumožnilo vjazd na námestie na jeho papilomobile. Veď je tam zákaz vjazdu
Ad Ares: neviem, či to nie je voz, ktorý Karosa len zapožičala na skúšku (vzadu má totiž nálepku CZ).
Ad pápež: navrhujem, aby mu mesto neumožnilo vjazd na námestie na jeho papilomobile. Veď je tam zákaz vjazdu

Ad Ares: neviem, či to nie je voz, ktorý Karosa len zapožičala na skúšku (vzadu má totiž nálepku CZ).
Petik
Myslim. Lietadlom necestuju len obchodni cestujuci, ale aj "normalni" ludia, pre ktorych je lietadlo len hromadny dopravny prostriedok, tak ako napriklad vlak. Navyse na tom letisku nie je moc miesta na dlhodobe parkovanie.
Taky taxik moze vyrazne predrazit aj lietadlo.
Priklad - najlacnejsia letenka stoji cca 1500Kc (jednym smerom s poplatkami). Ale taxik z Ruzyne ku mne domov stoji 600Kc (=40% ceny letenky).
Tiez musis pocitat s tymi, co na letisko len vyprevadzaju, alebo niekoho cakaju. A nie kazdy ma auto.