All: Zachovajte sa ako priatelia MHD a hlavne ludia. Pomozte tym neststnym vodicom. Facky a nadavky nic neporiesia. Ak ste priatelia MHD, tak pomozte bludiacim vodicom najst spravnu cestu a organizovat cestujucich.
1. Dostanete sa skor tam, kam potrebujete
2. Vodici za to nemozu.
3. Prejavi sa vo vas skutocne duch dopravaka a hlavne CLOVEKA.
A nezalezi, ci ma vodic v ovocnickovom vozidle v zmluve SAD Zvolen alebo ineho dopravcu.
1. Dostanete sa skor tam, kam potrebujete
2. Vodici za to nemozu.
3. Prejavi sa vo vas skutocne duch dopravaka a hlavne CLOVEKA.
A nezalezi, ci ma vodic v ovocnickovom vozidle v zmluve SAD Zvolen alebo ineho dopravcu.
Richard
Re #11837 Bystrican: Pocuj, Slovensko sa rozklada na ovela sirsom uzemi ako je cesta medzi BB a ZV. Uz som tu hovoril n-krat, kup si listok do Presova snad do Blavy(???) alebo napriklad do Pardubic alebo Olomouca a pozri sa ako vyzera trolejbusova prevadzka. To, ze TB neboli vykurene nie je vina trolejbusov. To ze hore Radvanou isli TB krokom je vecou neodhrnutych ulic a chodnikov. NIE JE TO VINA TROLEJBUSOV !!! Nehnevaj sa ale skus si vidiet dalej od nosa.
Re #11836 Karol Nagy: http://www.trolleymotion.com mozno tu je cesta
Re #11835 Danny: ?
Re #11834 Bystrican: Prekopaj stranky o MHD vo svete a potom nebudes hovorit to, comu ani sam neveris ...