A máme tu rok 2006. Nebudem tu vypisovať romány, každopádne želám všetkým všetko čo len chcú. Ale najmä si želám aby aj v tomto roku, ktorý pred pár minútami začal, bola trolejbusová doprava prítomná aj v Banskej Bystrici, možno po párdňovej (týždňovej?) odmlke. A je mi jedno kto ju bude prevádzkovať, ale oprávnene patrí do tohoto mesta a žiadne ekonomické argumenty zrušenie trolejbusov neobhájija a ne neobstoja prihliadajúc na ekológiu a mestotvornosť trolejbusovej dopravy. Bez trolejbusov bude BB iba obyčajná väčšia dedina.

marek
Rad by som vedel, kde mieni SAD Zvolen osetrovat dane bystricke vraky, kde bude tankovat, kde budu mat vozovnu... Alebo si oplotia Uhlisko?
taktiez sa mi zda velmi odvazne, ze Zvolen ide kupit nove autobusy pre BB, najma ak sa v BB zdrzia len par rokov.. cize dva, tri roky budu kupovat nove vozidla a potom ich zrusia dalsim tendrom...
Na ake dlho obdobie vyhral SAD zvolen ten tender v BB?
A BBDS so svojimi vozidlami ide robit co? cast asi presunie do brezna.. ak tam jazdi MHD a zvysne nove vozidla?