Reakcia na: Kami #11276:
OK,v kazdom pripade treba skusit kazdu moznost,ved kazda nova informacia moze pomoct. Tie second hand autobusy mozno nie su vraky navonok, ale kazdy podnik sa zbavi v prvom rade tych najstarsich a najhorsich kusov, najvacsim opotrebovanim, spotrebou pohonnych hmot, unavou materialov... Nech mi nikto nehovori, ze kupovat 15-17 rocne autobusy so 7-8 rocnou zivotnostou je normalne.

v pravom hornom rohu ten trolejbus na www.imhd.sk/bb/ by bolo treba nahradit super cmudiacou vrakosou, ktore budu teraz ako najvacsi odpad z celeho slovenska prudit do BB :))))
aquila
oni sami chceli zrusti trolejbusovu dopravu
aspon sa pekne ukazalo ake provincne a nepodstatne mesto je BB aka pazrava
je az na smiech ze predstavitelia tohto mesta mali vobec tu drzost vobec vypustit z ust ze BB ma byt hlavnym mestom
vsak to by bolo na smiech
skratka mestske zastupitelstvo pekne reprezentuje zmyslanie v BB
osobne to ludom z BB prajem ze im zrusili trolejbusy
ale zrejme nie, sudiac podla vysledkov volieb do VUC