Reakcia na: ola #1119:
No e-mailova adresa by zodpovedala.:)
To je dobre ked uz tuto stranku citaju vysokoskolsky ucitelia:)
A nie len fanatici ako my:) Alebo ze by boli fanatici aj medzi VS ucitelmi?
) : toto su nezavisle stranky, my tie odchody tiez musime niekde odpisat. Nastastie oficialna stranka ma konecne po 8 mesiacoch aktualizovany CP.



Petik
S tou 100rocnou vodou je to nezmysel. Rozsiroval to DP, aby bagatelizoval svoju vinu.
Bola to vina bordelu DP. Keby boli vsetky tlakove uzavery uzavrete, ako tvrdili, tak by sa obklady z Namestia Republiky nedostali az na Karlove namestie.
Vrcholom su 2 zatopene supravy odstavene na Florenci, odkial mali rano vychadzat. To ako mali jazdit cez tie tlakove uzavery?
Inak v zatopenych staniciach je uvedena vyska vody pocas zaplav. Videl som to len na Mustku a Palmovke, ale urcite to bude aj inde (teda s vynimkou Karlina a Holesovic, tam by museli tie tabulky umiestnovat na stlp:))