Dovolil by som si nastoliť jednu zásadnú otázku, ktorá mi behá hlavou...
Prečo má SAD Zvolen taký eminentný záujem o prevádzkovanie MHD práve v BB??? Prečo, keď disponujú takými obrovskými sumami, ktoré im umožňujú kúpiť pomaly čo si zmyslia, prečo sa nesnažia zlepšiť vlastnú MHD vo svojom meste?? Veď pri takých peniazoch by mohli mať všetky vozy nízkopodlažné a vo všetkých navyše ešte aj pozlátené madlá... ?
Prečo má SAD Zvolen taký eminentný záujem o prevádzkovanie MHD práve v BB??? Prečo, keď disponujú takými obrovskými sumami, ktoré im umožňujú kúpiť pomaly čo si zmyslia, prečo sa nesnažia zlepšiť vlastnú MHD vo svojom meste?? Veď pri takých peniazoch by mohli mať všetky vozy nízkopodlažné a vo všetkých navyše ešte aj pozlátené madlá... ?
).
mcross
neviem ci ste si vsimli ale pisu v clanku o novom dopravcovi ze budu menit cipove karty a ze prenesie ich kredit na nove ale nikde nepisu za kolko stoji vymena....no nechcem sa hadat ale je to nejake divne ? piste sem aj vase nazory na tuto temu co si o tom myslite dik ? ? ?