Reakcia na: Papyr #10720:
Pracovnici MsU nie su voleni obyvatelmi mesta, ale dosadzovani primatorom mesta. Cize sa to da len velmi tazko ovplyvnit (jediny sposob je volbou (noveho) primatora, ktory vsak tiez hned nevycaruje novych kompetentnych ludi do tych postov)
Kami
Kto ma zaujem, moze navrhnut trasu. Limit je 40 km v ramci mesta. Treba mat aj alternativu podla pocasia (za snezenia nepojdeme do Harmanca