Reakcia na: TeBeCe #1078:
vidis, ja som si zmenu vsimol az ked si ma upozornil. A mam ten trolik na fotke
Ma zjavne novy lak.Ak sa podari, tak v piatok sem dam fotkuz modreho Connecta. Cez vikend som sa zabaval s novym scanerom a kym som sa s nim naucil, bola nedela a ja som uz nestihol nascanovat ani posledne fotky.
Kami
Axer je linkovy autobus (ako C955) s vyssim pohodlim vhodny aj na zajazdy. Moze mat aj klimu
Renault Iliade je luxusny autokar.
vsetko to berie dialkova doprava, doteraz museli jazdit s LC735, ci C954 co uz v dnesnej dobe nie je bohvie co.