Reakcia na: mimi #10129:
Taky si myslím, bohužel. A nejvíc mě s..., že oni možnost volby dost často mají- vlastní auto! A krom toho už jen čekám, kdy v tom městě začnou jezdit maršrutky- ruský standard si žádá ruské řešení...Pod pojmem "šotoušská subtilnost" jsem měl na mysli věci, které zajímají hlavně zde přítomné diskutující a nikoliv ¨běžné cestující- tedy např. stav a vzhled vozidel, technický stav zastávek a tak. Ne že by to nebyly významné věci, ale v současném neutěšeném stavu, v němž MHD v BB je, jsou skutečně druhořadé.
to si len DPB objednal GO v BBDS...
PIT
Dnes vozidlo 1520 na spoji L3/700 v smere Nám. L.Svobodu na zadnom čele označené ako L1.
Ale bombastickejšie riešenie označenie vozidla bolo v sobotu 17.09. na spoji L6/1629 v smere na žel. st., kedy na boku vozidla bola tabuľka s označením L6 dosiahnutá tak, že hore nohami tam bola tabuľa z L9, ktorá napokon 6 ukázala a čo už, že tam boli písmená opačne a boli z inej linky...!!!