Reakcia na: LUK #10110:
Ach, ta uspora a vyhoda pre drzitelov karty! Celych TRINAST korun, no uznajte!Mimochodom, SAD Humenne jazdi trasu Praha-Presov na ISIC kartu (nie na svoju p*covku) za 257 Kc. Plne cestovne stoji od 400 vyssie. Dobre, nie?
LUK
Dňa 15.9.05 došlo k nevykonaniu spoja 34/2213. V čase podľa CP neprešlo zastávkou "Nám. H. Vajanského" vozidlo žiadne vozidlo MHD, ale o SEDEM minút skôr, t.j. 22:16 tadiaľ prešlo vozidlo BB-589AF, ktoré malo vypnuté transparenty a zhasnuté osvetlenie vnútri vozidla. Toto vozidlo ale v ten deň vykonávalo službu, do ktorej patrí aj uvedený spoj. Je teda evidentné, že vodič daného vozidla uvedený spoj ODIGNOROVAL a radšej sa ponáhľal do garáže a domov...