Reakcia na: Papyr #10009:
Mimochodom, toto:
http://www.imhd.sk/po/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=karosa_b_741&no=0&id=27302aeef2f021f9f1f321
http://www.imhd.sk/po/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=karosa_b_741&no=2&id=27302aeef4f021f9f1f321
urcite NIE JE vozidlo z roku 1991.
Papierovo mozno ano, v skutocnosti vsak je to iste nahrada novsou Karosou urcenou povodne mozno aj mimo CR/SR - podobne ako sa stare C734/B732 nahradzali C834/B832 na povodne TP ...
Petik
Z Komenskeho by sa vytocili priamo na Hornu samozrejme. Ved na tej spojke medzi Skuteckeho a Hornou bude zastavka! Z odbocenim nebude problem. Zrusime 3-4 parkovacie miesta na protilahlej strane krizovatky a vytoci sa tam aj harmonika.
L55: Zvolenska cesta - myslel som ze tam jazdi v sedle L41+42 ale vidim ze som sa mylil. V tom pripade som ochotny zmierit sa s pokracovanim L55 na Strieborne namestie.
re Zvolenska cesta: ked uz je ta stvroprudovka oznacena ako dialnica, tak by tam mohli postavit lavky pre pesich, nech tam neprebiehaju. Minimalne jednu pri TESCO a jednu pri ZVT.
A pri Radvani by zase mohli postavit protihlukovu stenu.
re #1069 predplatne listky: ty mas vazne indicie, ze dopravca to uz pochopil??
Ja som skor tipoval, ze sa zacne zaoberat hedgingom na skarede pocasie:) Druhou stranou toho zaistovacieho kontraktu by mohli byt cestovne kancelarie, ktore by sa zaistovali naopak na pekne