Reakcia na: PIT #36888:
"dve minúty navyše" som myslel na prestoj, nie naviac oproti novému CP.
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?