Reakcia na: PIT #37083:
Základné imanie DPMBB sa podľa ďalšieho nasadeného agenta Michala Němca znížilo zhruba na 33 tis. Eur (čiže okolo 1 mil. Sk) a je teda zrejmé, že ako hlboko musísš načrieť na 49 %.
Neviem v akom je to štádiu teraz, ale ako sledujem tak sa to nijako nepohlo dopredu. Myslím za posledný polrok.
Overili si ze karta bola zosnimana ale vraj to musia aj tak nahlasit a ja si mam uplatnit reklamaciu o dopravcu. Preto sa vas chcem opytat ako by som mal postupovat resp ci mate s tymto nejake skusenosti. Vopred dik.