Reakcia na: Agent007 #43814:
je to skutocne bieda. Za posledne roky ide hore dotacia a co zato? Jedine co sa zlepsilo je vek vozidiel a podiel NP. Ratam aj nakupy v tomto roku. Lenze dotacia by sa mala prejavit aj na cestovnych poriadkoch. Nevidim ziadnu snahu o zatraktivnenie intervalov.