Reakcia na: S3dmoBB #55729:
Aktuálnou témou by mala byť trolejbusová trať do Sásovej a nákup kĺbových tbusov pre túto trať.
aktuálne nie som doma tak ešte ich nemôžem poslať ale do konca mesiaca by už mali byť zaslané.
můžeme se domluvit na zaslání? Případně co za to můžu poslat já?
asi sa pustím do ich hľadania
Ale áno, keby išli napr. do Telmaxu, alebo Thalesu tak si mohli ušetriť prúser.