Reakcia na: N/A #55759:
Z pohľadu cestujúceho. Aký význam má mať vyhradené čísla špeciálne pre trolejbusové linky? Keď tarifa platí rovnaká a navyše - už ani neplatí, že trolejbus=jazdí len pod trolejom. Hypoteticky...Keby od zajtra jazdí parciálny trolejbus povedzme na linke 33, ako to ovplyvní cestujúceho?
ktorý neprišiel len po peniaze, ale aj niečo pre nás urobil.