Reply on: VLK #9793:
No ja do toho teda vobec nevidim, ale zda sa mi, ze politka kvality banskobystrickej MHD sa zuzuje na velmi pochybny argument "ked su nove a pekne vozidla, tak to znamena, ze MHD je dobra." Okrem dobreho technickeho stavu vozidiel a sviznej jazdy trolejbusov cez vyhybky je totiz v Bystrici zle uplne vsetko.
Nepoznas?
LUK
Na trati Voznica - Rudno dnes dokončili pokládku koľajníc. Nový úsek je provizórne pripojený cez výhybňu Voznica.