Reply on: BB-Schuhu #45094:
K tej prvej časti: To je pre mňa nové?Áno, ten Badín si s 2-3 spojmi pamätám (ráno + 15:30a -to bola hanba, porovnateľné so súčasnými Pršanmi ?), teraz 17 spojov (rátam aj okraj Badín-škola). Vlkanová-Hronsek-vlak 100% v "a" ?, len z nácestnými zastávkami to muselo byť horšie (teraz poprepájané obsluhou viacerých sídiel dokopy Radvaň-Kráľová-/predtým Iliaš,most/-Kremnička-Rakytovce-Badín,okraj-Vlkanová-Hronsek. Môlča si jednoznačne polepšila.
Tak uvidíme, ako bude od 09/11 písať novú kapitolu histórie linka na Horné Pršany ako tarifa MHD ☺
Kami
Keby nahodou DPB odkupil stare BB trolejbusy, znamenalo by to okrem upravy na 600 V aj nutnost urobit minimalne velku prehliadku. Stale by vsak slo o investicie do stareho, vysokopodlazneho trolejbusu.
30 Tr nema problem jazdit na 600 V, alebo 750 V. Je to cisto softverova zalezitost.