Zmeny cestovných poriadkov MHD BB od 1.7.2011 (zatiaľ len strohé informácie):
Na základe rozhodnutia mesta Banská Bystrica sa dňom 1.7.2011 menia cestovné poriadky v MHD Banská Bystrica:
SAD Zvolen: Linky č. 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 80, 90, 97
DPM BB: Linky č. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 102
Na základe rozhodnutia mesta Banská Bystrica sa dňom 1.7.2011 menia cestovné poriadky v MHD Banská Bystrica:
SAD Zvolen: Linky č. 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 80, 90, 97
DPM BB: Linky č. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 102
kvorka
Neporovnávajme neporovnateľné, MHD Brno je úplne, ale úplne niekde inde ako ktorákoľvek MHD SK. BB sa môže porovnávať s porovnateľnými - ZA,TN,PB,NR,PO,MT.
Re #44227 810zssk: ale nielen najlepších, ale aj najväčších. To znamená, že napr. v BA ti nezrušia spoj linky 8 o 19:32 pre nízku vyťaženosť, lebo by rozbili interval. Ale v BB ho zrušia jedna radosť. Tam je najväčším vkladom stiahnutie čo najväčšej sumy peňazí v obehu vopred. Ale tam, kde každý jeden spoj je predmetom hádok a šetrenia, je to úplne super riešenie. Veď ma vôbc nezabije, ak si pípnem evidenčný lístok, resp. si ho zoberiem u vodiča (TN systém).
#44223 Robo: áno, ale kto ho bude robiť? A ako poznám systém prieskumov, bude od 07:00 do 17:00 a na zvyšok sa vykašlú.
Najelpšie je samozrejme "bez", ale v porovnaní s tým čo bolo a čo sa v BB vždy môže stať, mi to príde ešte celkom legitímne a racionálne.