Reply on: no.ev.di. #43872:
840 ZSSK ti nieco hovori? A momentalne vyrabana 861 ZSSK ti nieco hovori? Kde do p~~e si na tom nete hladal?To, ze ceske RS1 su nakupovane Ceskymi drahami vyhradne a iba preto, ze Liberecky a myslim ze este jeden (kralovehradecky?) kraj si to dali do podmienok poskytnutia licencie a dotacie, cize kto nema moderne vozidlo, nesplna kriteria a vobec sa nemoze zucastnit? Keby si nejaky slovensky samospravny kraj dal do podmienky NP vozidla, tiez by sa museli ZSSK stiahnut alebo take vozidla rychlo kupit.

810zssk
"Súbežnou dopravou podľa odseku 2 sa rozumejú dopravné služby pravidelnej verejnej autobusovej dopravy, ktorej linky sú s verejnou osobnou dopravou na dráhe identické alebo veľmi podobné smerovaním trás, HUSTOTOU STANIC A ZASTAVOK, DOCHADZKOVOU VZDIALENOSTOU k staniciam alebo zastávkam a harmonogramom spojov. "
Cize subezna doprava nie je skoro nic, maximalne by mozno museli zrusit nejake zrychlene spoje BB-ZV.
Kazdopadne, dik za citaciu