na tejto fotke http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=72705&idt= si skúste domyslieť ľudí ako tam budú stáť a ako sa bude "fajn" vystupovať, keď medzi tými podestami budú stáť ľudia a budú sa musieť jeden druhému jak somári vyhýbať lebo SOR musel nakydať všetky sedačky na podesty a vo dvoch do radu, aby bolo ešte menej miesta ? fakt krásny úpadok trolejbusovej dopravy v BB
? čo bolo toto za vlak? ?
810zssk
Ad. BA-Komarno: Co je podla teba lepsie? 750/812-ky, alebo Desiro?