Reply on: no.ev.di. #43638:
Teraz chceš dennodenne pridávať do tohto fóra kritické príspevky na trolejbusy SOR, len preto že tebe sa subjektívne toto vozidlo nepáči...?
? čo bolo toto za vlak? ? http://www.youtube.com/watch?v=Eg8j2Cu9xcw
810zssk
Ad. BA-Komarno: Co je podla teba lepsie? 750/812-ky, alebo Desiro?