Reply on: S499.1023 #43630:
paa paa ? ? ?
Ja hlasujem za druhe a tesim sa na den ked sa stane realitou a prvy krat v historii sa zbavime ZSSK
? čo bolo toto za vlak? ? http://www.youtube.com/watch?v=Eg8j2Cu9xcw
Ale: "Snívajte snami".
S499.1023