Reply on: kocurik #28901:
Ešte stále si nedokázal spracovať informáciu, že porovnávať SAD BB s SAD ZV je v dnešnej situácií úplne odveci, keď SAD BB už MHD nerobí? Ale keď ťa to tak baví, porovnávajme... Vozový park SAD BB bol určite lepší ako má dnes SAD ZV. Aj keď sa v premávke objavila najaká staršia Karosa, určite ich tu nemala cez 30, ako dnešný najlepší dopravca a boli aj v inom stave. Aj keď nevlastnila nízkopodlaný autobus, prenajímala si autobusy od mesta, kde sa dve takéto vozidlá nachádzali. Ale SAD ZV ani to nevoňalo, lebo ako som sa včera dozvedel, že DPM sa od ZV odvážil pýtať peniaze za nájom "až" vo výške odpisov a to sa dnes predsa len nerobí... ? Nakoľko nedokážeš spracovať ani základné informácie a stále sa točíš okolo toho istého, je diskusia s tebou úplne zbytočná... A čo má znamenať ten odkaz z BA? To akože ma má ukľudniť, že v BA sa vozia na ešte horších? Teda mám byť vďačný, že tu sme tam ešte o čosi lepšie? Prečo si sem nehodil napr. toto? Lebo aj takto sa vozia ľudia v iných mestách... http://www.imhd.sk/po/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=18619&idg=279&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=
ci je ? je to ako v kocurkove ... ako u nas v obyvacke !!!

BZUCO
Tazke mam na teba otazku:
Ako autobus ktory neprejde STK moze zarabat resp. ako ho moze dopravca pouzit.
Myslimze tovja rada ako toto urobit bude zaujimat aj ludi z DPMBB.
a este ja som sasovcan a troleje + kyvadlovku pouzivam denne. Na casovy listok ma to vynde menej ako by som zaplatil za extra sluzby SAD ZV.
Ak je pre taba jedinym faktorom cena tak si cestuj premna zamna aj furikom mozno ta to vynde lacnejsie.