Reply on: kocurik #28901:
BA ma neporovnatelne lepsi voz.park ako SAD ZV. Je tam sice par skvostov, ale su tam aj nove vozy (SOR B, SOR BN, Solaris, Sprinter, 25Tr) a aj tie Karosy sa aspon modernizuju (a vysledok je vzhladom k financiam dobry). Netvrdim ze ten vozovy park je dobry ALE je 100x lepsi ako SAD ZV.
ci je ? je to ako v kocurkove ... ako u nas v obyvacke !!!

xdeimosx
Inak nik ti nebráni kúpiť autobus a začať vlastný biznis. Opýtaj sa SAD ZV ako na to, lebo kvalita by bola asi porovnateľná.
Môžem sa opýtať koľko máš rokov, lebo toto nemôže napísať normálny dospelý človek, čo aspoň trochu sleduje dianie okolo. Tým sa vylučuje čítanie Nového času, pozeranie RTV a podobne.
To kocúrkovo zjavne nemáš len v obývačke, ale zjavne aj niekde inde.