Reply on: kocurik #28901:
BA ma neporovnatelne lepsi voz.park ako SAD ZV. Je tam sice par skvostov, ale su tam aj nove vozy (SOR B, SOR BN, Solaris, Sprinter, 25Tr) a aj tie Karosy sa aspon modernizuju (a vysledok je vzhladom k financiam dobry). Netvrdim ze ten vozovy park je dobry ALE je 100x lepsi ako SAD ZV.
ci je ? je to ako v kocurkove ... ako u nas v obyvacke !!!

Kami
Re #28886 ja: on nielen vyzera, ale aj je, relativne, novy.
Co vidim ako problem SAD ZV je to, ze aj v "domovskych mestach" (si) ako novy autobus predstavuju najma staru Vrakosu s novymi celami.