Reply on: ja #28886:
"DPM moze za to ze vratene busy nezarabaju a ze nevozia bystricanov." Jasné, DPM môže aj za začiatok 2. svetovej vojny, aj za dobu ľadovú a určite má prsty aj v globálnom otepľovaní. Za to, že nevozia ľudí, môže mesto, ale nie DPM. Pretože DPM skáče tak, ako mesto píska.
ja
re1 Ak bude čistý a bude chodiť načas, prečo nie... Alebo aj na fúriku. - Kazdy nech si vyberie, preco vnucujes svoj nazor inym?
re2 Prečo tak najazdil predtým?
Podla mna preto lebo predtym musel sadzv platit drahy prenajom za busy dpmbb? a stale ho vraj cely nesplatil. Teraz ma lacne a funkcne "vrakosy", vzdy ma odviezli kam som isiel.