Reply on: Ali B. #22622:
a čo okruh na Sásovej? A linka 3 vozovňa krematórium? To sú čo za trasy? Linka 33 v celej dĺžke...Pritom inak minibusy, aspoň čo ja vídam 103 a 104 sú vždy, opkaujem vždy dosť obsadené, a minule cez víkend sused stál už od Partizánskej až na Rudlovú. Takže záleží zase asi ktorá linka, 103 a 104 sú najmä vďaka neschopnej politike MHD na S8sovej dobré linky.

adrive
Tiež by ma zaujímalo, ako je možné, že nikomu na MsÚ nevadí, ako sa monopolný prepravca naváža do všetkého, šíri klamstvá, miesto toho, aby sa radšej venoval konečne odstraňovaniu nedostatkov, ktoré tu sústavne predvádza odkedy má dopravu.