Ako čítam, samé dobré správy. Dostavba AS, vybudovanie trolejových tratí do Sásovej či dokonca do ZV. Konečne sa niekto prebudil a začal rozmýšľať a dúfam, že neostane len pri sľuboch. EÚ by v tomto nemala robiť žiadne problémy, ide predsa o ekologický výhodnú dopravu. Najbližšia dobrá správa bude snáď vydanie licencie. ?
? A nebol si taky, co Vas to tam na to "stepia"..? ?
mirkobb
http://www.youtube.com/watch?v=Y5UE399zgSc&mode=related&search=