Ad severny obchvat BB:
http://ekonomika.sme.sk/c/3179551/Sprava-ciet-preinvestuje-v-tomto-roku-2638-mld-Sk.html
Len som znepokojeny, ze sa tam nikde nespomina BB SO, alebo spatne citam..? ?
http://ekonomika.sme.sk/c/3179551/Sprava-ciet-preinvestuje-v-tomto-roku-2638-mld-Sk.html
Len som znepokojeny, ze sa tam nikde nespomina BB SO, alebo spatne citam..? ?
Aký požič, taký vráť?
Papyr
OFF TOPIC
A nehnevaj sa, mne osobne tvoj styl Piskovych Stredoslovakov "a ci si mi tu, Pistik moj?" viac zneprehladnuje, ako sprehladnuje debatu. Jednoducho mi nevyhovuje, som zvyknuty na odborny styl a debatu priamo k veci, a nie lyricko-epicky styl pisania prispevkov. Navyse, obcas mam dojem, ze pises prispevky len preto, aby pribudali prispevky. Co keby sme sa vsetci drzali pravidla "Ak nemam co povedat, som ticho"?
TOPIC ON