Ad #20189 BB SO: Toto s tym tiez tak "trochu" suvisi" a tu sa uz spomina:
http://auto.sme.sk/c/3177030/Bez-pripajacieho-pruhu.html
V ten isty den, v jednom vydani novin, a dve rozporuplne informacie, "jo holt" novinari to maju "tazke".. ?
http://auto.sme.sk/c/3177030/Bez-pripajacieho-pruhu.html
V ten isty den, v jednom vydani novin, a dve rozporuplne informacie, "jo holt" novinari to maju "tazke".. ?
Aký požič, taký vráť?
Mike
Tam bol vekový priemer prispievateľov 13 rokov - teda mentálny vek myslím, fyzický možno o dačo väčší - aj to vyťahovali asi 4 rozumní ľudia vo veku 26 - 31 ale ten zvyšok...
A navyše Kešičanom slúžia terazky iné fóra o MHD na konkurenčých stránkach, kde majú dostatok priestoru na prejav osobnosti svojej; a už aj tam podaktoré najnevychovanejšie museli dostať BAN. ?