Reply on: S499.1023 #20202:
povedal by som, ze ten pruh sa po celej dlzke pouziva ako busovy, az na miesto pripajania, tam sa rozumni vodici stahuju do stredneho pruhu aby uvolnili miesto pripajajucim. Cize stacilo by vyznacit buspruh a auta tam nemaju co hladat (a ani tam vacsinou nie su az na pretekarov).Re #20206 cerno: a "babka" tiez povedala, ze neodchadzaju vsetci, ostava clovek ktory "ma poslanie" ...
?
JJ
mirko, len to nie - kde by som potom vystupoval ?
ad intenzita pri hrone po dokonceni SO - vzhladom na to, ze sasovcania tento SO nebudu moct vyuzit na presun do centra BB, kedze v samotnom centre nie je zjazd z I/59 (okrem nevyhovujucej Tajovskeho ulice), tak si myslim, ze sa podari presunut len tranzit - vnutromestska IAD i ked by v normalnom meste vyuzila obchvat, v BB ho nevyuzije a absolutnu vacsinu bude bude i tak stale znasat nabrezie...