Reply on: S499.1023 #19929:
Chaos a zmatky tu vidim od roku 2005. Od vtedy ako Kralik a jemu podobni trubirohovia prehlasili ze MHD ma fungovat bez dotacii. Treba si uvedomit ze za sucasnu situaciu moze len a len mesto (posranci z predchadzajuceho volebneho obdobia)
. Mimochodom - mozes sa zvnutra aj zamknut, takze nik by ta nemal vykradnut
navyse, vo vozni je cely cas sprievodca, ako som uz spomenul.
mirkobb
Tu na tychto linkoch mas to radenie v tych vlakoch:
http://www.zelpage.cz/razeni.php?vlak=375&sprava=cd&zeme=cr
http://www.zelpage.cz/razeni.php?vlak=811&sprava=zssk&zeme=sk
Je to ten tmavomodry(so zltymi "vezickami") vozen na konci vlaku.
Cenu neviem, ale mozem zistit aj to, kedy to potrebujes?