V prvom rade sa ospravedlňujem za veľké OT, ale chcem sa opýtať, ako by ste mi odporučili ísť do prahy: Mám v podstate na výber vlak a autobus, do Prahy pôjdem asi cez deň vlakom, ale naspäť rozmýšľam, či zvoliť vlak alebo autobus. Pôjdem v sobotu večer, teda prichádza do úvahy bus 21:00, alebo vlak 22:00 - lôžkový. A tu je kameň úrazu... neviete ako býva vyťažený? Aká je pravdepodobnosť, že by sa mi podarilo byť v kupé sám? Keby som si mohol vybrať spolucestujúceho ... ale to asi nejde
... A posledná vec čo ma trápi, je cena vlaku. Aspoň približne, koľko by to stálo?
Dík.
... A posledná vec čo ma trápi, je cena vlaku. Aspoň približne, koľko by to stálo?Dík.
maciatko
Tým, ktorí moje príspevky považujú za "keci" sa ospravedlňujem. Osobne si myslím, že sa to MHD týka aj keď len okrajovo. Tento príspevok je určený ľuďom, ktorí možno nemajú v tejto oblasti až tak jasno, ale chceli by mať, aby predišli situácii, keď ich niekto oblafne a potom im povie, že neznalosť zákona neospravedlňuje.