mhd bb autobusy
20 1x solo karpatska-viestova x:05
21 4x klb pieninska-rakytovce x:15 x:35 x:55
22 2x klb pieninska-uhlisko x:25 x:45
23 1x solo pieninska-majer x:20
24 3x klb starohorska-mladeznicka x:00 x:20 x:40
25 4x klb starohorska-nemocnica x:05 x:15 x:35 x:50
25 1x solo starohorska-strieborne nam. x:30
26 3x solo tatranska-tulska x:00 x:30
32 1x solo podlavice-ilias x:10
33 1x solo thk-senica x:00
34 2x solo Zel.stanica-podlavice x:00 x:30
35 1x solo zel.stanica-skubin x:15
36 1x solo zel.stanica-mlynska x:45
41 1x solo senica-ilias x:00
42 1x solo uhlisko-salkova x:00
43 1x solo srnkova-ulanka x:00
80 1x solo viestova-nemoc x:00
x=hodina od 4.00 do 23.00
98 nocny spoj kazdych 150minut
+ L 21,22 + 2solo v spicke spolu : klb 13ks
24,25 + 2solo v spicke solo 22ks
+ 2solo zaloha/posila
takto by to vyzeralo podla mna na mhd v b.b ?
20 1x solo karpatska-viestova x:05
21 4x klb pieninska-rakytovce x:15 x:35 x:55
22 2x klb pieninska-uhlisko x:25 x:45
23 1x solo pieninska-majer x:20
24 3x klb starohorska-mladeznicka x:00 x:20 x:40
25 4x klb starohorska-nemocnica x:05 x:15 x:35 x:50
25 1x solo starohorska-strieborne nam. x:30
26 3x solo tatranska-tulska x:00 x:30
32 1x solo podlavice-ilias x:10
33 1x solo thk-senica x:00
34 2x solo Zel.stanica-podlavice x:00 x:30
35 1x solo zel.stanica-skubin x:15
36 1x solo zel.stanica-mlynska x:45
41 1x solo senica-ilias x:00
42 1x solo uhlisko-salkova x:00
43 1x solo srnkova-ulanka x:00
80 1x solo viestova-nemoc x:00
x=hodina od 4.00 do 23.00
98 nocny spoj kazdych 150minut
+ L 21,22 + 2solo v spicke spolu : klb 13ks
24,25 + 2solo v spicke solo 22ks
+ 2solo zaloha/posila
takto by to vyzeralo podla mna na mhd v b.b ?

kvorka
V čom vidíš rozpor? Z pozície mesta by som to tak riešil, je to zlý postup? v čom?
Z pozície nezanteresovaného to vidím tak ,ako hovorím. SOm rád, že poukazuješ na moje staré príspevky, aspoň vidíš, že nehádžem hrach na stenu...
Lenže vec ohľadne toho, kto a ako vyberal nového dopravcu je trochu iná. Ja som ponúkol riešenie, ako sa zbaviť SAD ZV.
Ale k tomu, ako odstavili SAD BB je pripomienok tiež.
A som takisto za to, aby vznikol DPBB,a.s.. Aj za nástup všetkými dvermi. Aj za priame spojenia Sásová-Radvaňa a Fončorda. A najlepšie s intervalom 10/15/20.
A to, že mám dokumenty, o ktorých sa to točí pred sebou, ma len utvrdzuje o tom, že verejnosť moc o otm nevie, čo sa deje/dialo...
Tak si uštipačné poznámky nechajte niekde inde. Ja nemám potrebu sem silou mocou písať, to vôbec nie. Lenže 2x meraj a raz strihaj. Takže som si zmeral a idem.