Reply on: JJ #19520:
tiež ja mám prefotené z úradu BBSK, odboru dopravy z 12.1.2006 oznámenie o začatí konania o udelení licencie na prevádzkovanie dopravy na dráhe podpísané vtedy povereným vedením odboru dopravy Ing. Milanom Ozdincom, kde citujem:BBSK ... začalo konanie vo veci žiadosti o udelenie licencie na prevádzkovanie dopravy na Trolejbusovej mestskej dráhe v Banskej Bystrici, podľa § 41 zákona č. 164/1996 Z. z. o dráhach v znení neskorších predpisov pre žiadateľa: SAD BBDS, a. s. ...
Doručuje sa:
1. SAD BBDS, a. s.
2. Mesto Banská Bystrica - primátor mesta, MsÚ
celý tento dokument je z 12.1.2006, čo znamená, že BBDS v tom čase platnú licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe namala.
Lebo okrem toho, že si vzťahovačný, egoista, vševed a dokonca veštec (predstav si, že takých ako si ty, si môžem najať aj 50 a mňa to dokonca nebude nič stáť), máš zjavne aj iné problémy ... Mimochodom nemáš občas pocit, že ťa prenasledujú?
kvorka
pozor, nikdy som nepovedal 6i si/ste nula/z. To vôbec nie. To len pre tých, čo si myslia, že je to tak ako píšu. A to ja viem, že nie. Vieš prečo? Preto, čo som už uviedol. Keď neveríš, kukny tiež do licencií a uvidíš. Nie je nič jednoduchšie. A zsitíš, že som mal pravdu. To je celé.