Reply on: kvorka #19509:
Hej? Mal si dobre podplatených sudcov? No, však BB je na to dosť boľševicko-eštébácke mesto.To vieš, že sa budem len tak navážať, čo by si ty mne asi tak mohol? Fúkať práškový cukor do riti jedine
Lebo okrem toho, že si vzťahovačný, egoista, vševed a dokonca veštec (predstav si, že takých ako si ty, si môžem najať aj 50 a mňa to dokonca nebude nič stáť), máš zjavne aj iné problémy ... Mimochodom nemáš občas pocit, že ťa prenasledujú?
maciatko