cena cestovneho listka by mala byt podla realnych nakladov!!! a nerentabilne busy by sa maly zrusit ... napriklad l 43 odchod ulanka o 20.40 prepravenych 1x dochodca ,1x dospeli... naco naprazdno jazdit??? asi tolko
?
?
?
?
kvorka
vidíš, ako pekne ti to ide?
PS: povinnosť vykonávať prepravu ale nemá. Aj keď má licenciu.