Reply on: xdeimosx #19515:
Počuj ty nenapapanček: ja som si s tebou nezačal, to ty si si začal so mnou.
A s mojou angličtinou? čo s tým máš ty za problém? tak sa daj vyšetriť keď máš známych...zadara...som spravil jeden preklep. Čo iné bolo zle? ty lingvista? choď už preč a nezačínaj si so mnou, ako správne píšeš. Ja nemám záujem sa s tebou baviť, ale kritzuj to, čo je ozaj zlé, nie výmysli. Ok?
Stay out of trouble.
Lebo okrem toho, že si vzťahovačný, egoista, vševed a dokonca veštec (predstav si, že takých ako si ty, si môžem najať aj 50 a mňa to dokonca nebude nič stáť), máš zjavne aj iné problémy ... Mimochodom nemáš občas pocit, že ťa prenasledujú?
JJ
BBSK ... začalo konanie vo veci žiadosti o udelenie licencie na prevádzkovanie dopravy na Trolejbusovej mestskej dráhe v Banskej Bystrici, podľa § 41 zákona č. 164/1996 Z. z. o dráhach v znení neskorších predpisov pre žiadateľa: SAD BBDS, a. s. ...
Doručuje sa:
1. SAD BBDS, a. s.
2. Mesto Banská Bystrica - primátor mesta, MsÚ
celý tento dokument je z 12.1.2006, čo znamená, že BBDS v tom čase platnú licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe namala.