Vladimír:
Abych se vyjádřil přesně. Řeč tu byla o tom, že Praha je samostatným krajem a že hranice Prahy nekopíruje hranice kraje Praha. V bývalém ČS není žádné město, které by bylo zároveň krajem. Proto ta vsuvka o hranici Prahy nekopírující "hranici" (kraj) Prahy.
Abych se vyjádřil přesně. Řeč tu byla o tom, že Praha je samostatným krajem a že hranice Prahy nekopíruje hranice kraje Praha. V bývalém ČS není žádné město, které by bylo zároveň krajem. Proto ta vsuvka o hranici Prahy nekopírující "hranici" (kraj) Prahy.
A uz stare zname prislovie hovori "Keby sme cakali na stretnutie s idealom, cely zivot by sme prezili v cakarni." Ale zato poznam podniky, co splnaju polovicu, ba aj take, co splnaju tri stvrtiny vymenovanych vlastnosti.
PepinoBB
A konkrétne na ktorej zastávke nie sú čísla v jednej priamke ?
Ja som si ich všimol na Partizánskej ceste, tlačiareň, a vyzerá to normálne.