Úžas... na 715BE ide na druhom bočnom transparente posun zastávok rýchlosťou cca 1 bod za sekundu... Toto dokáže jedine ZVHD...
Včera boli niekde po desiatich mesiacoch konečne inštalované čísla liniek na konštrukcie pripomínajúce označníky... Ale... Každé jedno číslo je úplne odlišné od ďalších čísel a nie sú nalepené ani na jedenj priamke a ani rovnobežne s hranou... Aj toto dokáže jedine ZVHD... ?
Včera boli niekde po desiatich mesiacoch konečne inštalované čísla liniek na konštrukcie pripomínajúce označníky... Ale... Každé jedno číslo je úplne odlišné od ďalších čísel a nie sú nalepené ani na jedenj priamke a ani rovnobežne s hranou... Aj toto dokáže jedine ZVHD... ?
JJ
po týchto troch mesiacoch sme sa rozhodli s ešte inými ľuďmi, ktorým nie je jedno, ako sa problematika vyvýja riadiť heslom
aký požičaj, taký vráť !!! - ale nie preto, že by niekto bol zlomyselný, ale preto, že inak to nešlo. a prináša to ovocie. celý čas sme opakovali, že je potrebné založiť Dopravný podnik mesta... a predstav si - to čo sa nepodarilo za 17 rokov od revolúcie, sa podarilo za 10 mesiacov - 26.10. sa môžeš zviesť s niektorou z prvých nových liniek DPM - i keď pôjde len o minibusy, ale niekde začať treba.
a trolejbusy? do konca mesiaca sa všetci dozvieme, kedy a či vôbec.