Úžas... na 715BE ide na druhom bočnom transparente posun zastávok rýchlosťou cca 1 bod za sekundu... Toto dokáže jedine ZVHD...
Včera boli niekde po desiatich mesiacoch konečne inštalované čísla liniek na konštrukcie pripomínajúce označníky... Ale... Každé jedno číslo je úplne odlišné od ďalších čísel a nie sú nalepené ani na jedenj priamke a ani rovnobežne s hranou... Aj toto dokáže jedine ZVHD... ?
Včera boli niekde po desiatich mesiacoch konečne inštalované čísla liniek na konštrukcie pripomínajúce označníky... Ale... Každé jedno číslo je úplne odlišné od ďalších čísel a nie sú nalepené ani na jedenj priamke a ani rovnobežne s hranou... Aj toto dokáže jedine ZVHD... ?
irizar
A čo sa týka odlivu cestujúcich, nie som si istý, či ešte má kto z MHD odísť. Každý kto si to mohol dovoliť prešiel na IAD alebo pešobus, v autobusoch už zostali len zúfalci. O pár rokov tu bude presne taká situácia ako vo väčšine miest v Anglicku - predražené, úplne prázdne autobusy, cesty v špičke zabetónované stojacimi autami, magistráty márne sa snažiace prilákať ľudí do verejnej dopravy a ľudia čo na verejnú dopravu zvysoka kašlú, pretože ju majú zafixovanú ako totálne nespoľahlivú...