Reply on: horehronec #17668:
Lepšie je mať seriózneho dopravcu, ktorého technická základňa zodpovedá rozsahom požadovanej úrovni prevádzky. Lenže keď niekto v rozpore so zákonom dostane licenciu a trištvrte roka neustále zákon porušuje s tichým súhlasom správneho orgánu a orgánu štátneho odborného dozoru, tak čo by sme chcveli. Navyše má dopravcu toľko drzosti, že každú svoju neschopnosť naďalej prezentuje ako maximálny úspech...tragédia
Petik
22 by jazdila v trase Pieninska - nabrezie - Tulska
26 Tatranska - Partizanska - nabrezie - Kremnicka/Rakytovce
Obidve linky by mali jednu pevnu konecnu a bolo by po problemoch.
Mozno chcu tym kruzenim dohnat vozokilometre.
Tiez som zvedavy, ako L23 so spickovym intervalom 60minut(!) pomoze doprave do Sasovej.