Reply on: horehronec #17668:
Lepšie je mať seriózneho dopravcu, ktorého technická základňa zodpovedá rozsahom požadovanej úrovni prevádzky. Lenže keď niekto v rozpore so zákonom dostane licenciu a trištvrte roka neustále zákon porušuje s tichým súhlasom správneho orgánu a orgánu štátneho odborného dozoru, tak čo by sme chcveli. Navyše má dopravcu toľko drzosti, že každú svoju neschopnosť naďalej prezentuje ako maximálny úspech...tragédia
Petik
SAD ZV skratka nema dostatok mestskych autobusov, v tom je ten problem.
Na druhej strane, ani sa im necudujem. Ak sa niekedy spusti trolejbusova doprava (co mesto verejne deklaruje), mali by bryndziari nadbytok mestskych autobusov. Z tohto hladiska sa tomu da rozumiet.