Reply on: horehronec #17668:
Lepšie je mať seriózneho dopravcu, ktorého technická základňa zodpovedá rozsahom požadovanej úrovni prevádzky. Lenže keď niekto v rozpore so zákonom dostane licenciu a trištvrte roka neustále zákon porušuje s tichým súhlasom správneho orgánu a orgánu štátneho odborného dozoru, tak čo by sme chcveli. Navyše má dopravcu toľko drzosti, že každú svoju neschopnosť naďalej prezentuje ako maximálny úspech...tragédia
Danny
15:17 iduc Rudlovskou cestou, TASR:
-isla v smere do mesta linka 122! ?
-a v smere z mesta v tom momente prichadza linka 23 ako priomestske vozidlo z Velkeho Krtisa!!!
?