SAD ZV je jednoducho najlepšia MHD vo vesmíre... ?
ale prekvapilo ma, že "zaznamenali presun cestujúcich na konkrétne linky v súvislosti s dochádzkou žiakov do skôl"... hmmm, ako na to prišli, že aj žiaci potrebujú cestovať?
ale prekvapilo ma, že "zaznamenali presun cestujúcich na konkrétne linky v súvislosti s dochádzkou žiakov do skôl"... hmmm, ako na to prišli, že aj žiaci potrebujú cestovať?
Cakam na info ...
Danny
Od 1. oktobra zmeny v MHD
K zmene ma dojst v smere Sasova-Nam. Slobody a Sasova-Roosevelt. nem.
Informacia, ba priam humorne okienko odznelo v nasej starej znamej hlasnej trube RTV. Vrele doporucujem si zapnut-dozviete sa aj o tom, ze chcu zlacniet cestovne a neuveritelne zvasty Mgr. Polonyho o tom, ze ako vsetko robia pre cestujuceho... Este raz-pustite si a budete sa smiat cez slzy...
Na www.sadzv.sk este ziadne zmeny publikovane nie su