Reply on: Fubu #16704:
a ja by som zase rád vedieť, ako môže ísť súčasne jedným sremom aj spoj L2 aj spoj L8... Ale by som rád vedieť, ako môže prísť vodič vozidla DT-232AC na konečnú o SEDEM minút skôr (17:03), ako určuje CP? Alebo by som rád vedieť, prečo dnes ráno zo zastávky Sládkovičova pošta odišiel spoj L601455 o odchodom podľa CP o 6:05 už o 6:02, t.j. o TRI minúty skôr!!! ?
Juraj
/Kvoli objektivite treba vsak napisat, ze chlapci zo Zvolena a EmTestu zas nevymysleli nic europsky jedinecne. Takyto system uz straaaaasne dlho funguje v Taliansku, kde je nastup prvymi a poslednymi dverami a vystup prostrednymi./