Reply on: Vladimír #16680:
Hm, tento víkedn som strávil v Trenčíne. Pokiaľ mi pamäť slúži, tak SAD TN čosi blúznila o nejakom veľkonákupe Citelisov. V každom prípade počas môjho pobytu boli všetky Citelisy zamaskované za PLESNIVÉ B731/732 a asi 2 ks nových (ale fest špinavých) B952, to všetko korunované psychopatickým systémom odbavovania cestujúcich.


poslanec.sk
Ale prave preto ich nemali nejako extra spominat. Podla mojho skromneho nazoru ich tam omielali viac, nez by sa patrilo vo verejnopravnom mediu podla tlacoveho zakona o vyvazenosti...
A to uz nehovorim o chybnej informacii, podla ktorej SAD BBDS prostrednictvom stranky www.poslanec.sk koncom maja zaslalo otvoreny list poslancom v ktorom napadaju Kralika. Vobec to nie je pravda a dnes som poziadal Reginu o odvysielanie opravy... uvidime co na to povedia ☺